9 juni Fietstocht langs de Gilden van Zundert

Doe mee op zondag 9 juni en fiets langs de schuttersgilden van Zundert.
Geniet van demonstraties met kruisboog, luchtgeweer, handboog en flobert. Begin je tocht om 13:00 uur bij Gilde St. Joris, St. Bavo, St. Willibrordus of St. Jan. Combineer deze sportieve dag met de heerlijke aardbeienfeesten voor een perfecte zondag!

De schuttersgilden en schietverenigingen van de gemeente Zundert organiseren op zondag 9 juni een bijzondere fietsroute door het prachtige landschap van Zundert. Deze route biedt een unieke gelegenheid om kennis te maken met de verschillende Schuttersgilden en schietverenigingen, zoals flobert, luchtgeweer, kruisboog en handboog, terwijl je geniet van de natuurlijke schoonheid van de regio.

De fietstocht is ongeveer 30 kilometer lang en start om 13:00 uur. Deelnemers kunnen hun routekaarten ophalen bij een van de vier startlocaties van de schuttersgilden:

– Gilde St. Joris: ’t Rijkepad 2, Rijsbergen
– Gilde St. Bavo: Sint Bavostraat 58, Rijsbergen
– Gilde St. Willibrordus: Kleinzundertseweg 38, Klein-Zundert
– Gilde St. Jan: Wernhoutseweg 135, Wernhout

Tijdens deze fietstocht kunnen deelnemers stoppen bij de verschillende verenigingen om meer te leren over de schietsporten en de rijke tradities van de schuttersgilden. Er zullen demonstraties en uitleg worden gegeven, waardoor het een leerzame en leuke ervaring wordt voor jong en oud.

https://www.vvvzundert.nl/…/2620014236/gilden-fietsroute

Agenda St Jan


  • donderdag 12 juni- maandag 16 juni
    Café-Zaal Schuttershof, Klein Zundertseweg 38, 4882 BH Zundert, Nederland

  • zondag 22 juni- zondag 22 juni
    Feest cafe de valk, Wernhoutseweg 135, 4884 AT Wernhout, Nederland

  • dinsdag 24 juni- dinsdag 24 juni
    Feest cafe de valk, Wernhoutseweg 135, 4884 AT Wernhout, Nederland

  • donderdag 26 juni- maandag 30 juni
    Rijsbergen, Nederland

  • zondag 6 juli- zondag 6 juli
    Feest cafe de valk, Wernhoutseweg 135, 4884 AT Wernhout, Nederland